zpět

Začala největší vědomostní soutěž v ČR!

3 minuty čtení
Tomáš Tomáš

Mezihospodská liga Hospodského kvízu, největší týmová vědomostní soutěž v ČR, odstartovala 11. září a zapojí se do ní přes 7 000 soutěžících v 250 hospodách, restauracích a kavárnách po celé České republice.

Nastávající podzimní sezóna bude jubilejní desátou, ve které Hospodský kvíz přinese tuto unikátní soutěž. Nabízí možnost porovnat vědomosti vašeho týmu s kterýmkoliv jiným mančaftem v republice. Pokud u tohoto nechcete chybět, přihlaste svou partu do kteréhokoliv podniku z nabídky a pojďte hrát kvíz. Ty nejlepší týmy v každé z 5 mezihospodských lig po 13 týdnech soutěžení odměníme cenami od našich partnerů.

Účastníci se mohou těšit na ceny od dlouholetých partnerů Hospodského kvízu Albi, Captain Morgan a Deník N. Nově se k nám připojili SkvěléČesko.cz, portál, který pošle celý tým na aktivitu dle jejich výběru kdekoliv v ČR, Hřebečská medovina, tradiční značka dezertního pití, které potěší i ty nejnáročnější a pivo Bohém, jež si pro vítězné týmy nachystalo sudy a plechovky tohoto prémiového ležáku spolu s poukazy na konzumaci v hodnotě 8 000 Kč pro každý tým.

Pro potřeby mezihospodské ligy rozdělíme celou republiku do 5 krajů (Praha a střední Čechy, Jižní Morava a Vysočina, Jižní a Západní Čechy, Severní a Východní Čechy a Severní, střední Morava a Slezsko), z nichž vzejde 5 šampiónů. Celkem odměníme v každé lize 25 týmů.

V následující sezoně se můžeme těšit na několik zajímavých příběhů. Přidají blanenští All in rekordní 5. vítězství v řadě na jihu Moravy? Zvládne tým iMumlynáti, v jejichž jádru najdeme i Lovce z pořadu Na lovu, po loňském suverénním vítězství obhájit svou pozici? Nebo jim triumf seberou aktuální mistři ČR SSS? Vrátí se doposud nejúspěšnější tým (5 vítězství) mezihospodských lig 11° z Olomouce na piedestal poté, co jim ho minulou sezonu sebrali Lumírovy kozičky? Dočká se Plzeň poprvé triumfu ve své lize nebo zůstane vítězství na jihu Čech? A potvrdí se střídání libereckých a pardubických týmů na trůnu severních a východních Čech? To vše budeme vědět v půli prosince.

Pohodlný přehled o pozici vašeho týmu nejen v mezihospodské lize získáte díky sekci Můj tým na našem webu, kde si nastavíte profil vašeho týmu. Nechte si dařit!