zpět

Detail kvízu

Hrajte doma s rodinou nebo online s přáteli

Devadesátkový kvíz 2022

Nagano, účes vpředu byznys, vzadu párty, ledvinky, Volejte řediteli, oldschoolový počítačový hry, Tereza Pergnerová, opoziční smlouva, Škoda Favorit... Devadesátky jsou sice dávno pryč, ale co si budeme, pro hodně z nás je to doba, na kterou vzpomínáme s jistou dávkou nostalgie. V tomhle kvízu si to všechno můžete připomenout. V našich hospodách se hrál v létě 2022.

56 otázek

Počet hráčů

Kvíz spustíte maximálně na tolika zařízeních, pro kolik hráčů jste jej zakoupili.

od 219 Kč

Co je Kvíz na doma?

Pecka! Domácí varianta oblíbeného Hospodského kvízu. Podle typu kvízu tě čeká 34 nebo 56 otázek v 6 nebo 10 tématech. Zahrát si můžeš buď všeobecný kvíz tvořený na každý týden či jeden z desítek filmových, zeměpisných, sportovních a dalších speciálů. Udělej si pohodu a zahrej si s kamarády, rodinou, kolegy, svou životní láskou a nebo klidně i sám, pokud si věříš.

Ukázkový kvíz

Jak se Kvíz hraje?

Jednoduše! Po zakoupení ti přijde kvíz obratem na e-mail, otevřeš si jej ve svém prohlížeči a to je vše, jsi připravený ke hře. Záleží pak na tobě, zdali se s partou rozdělíte do týmů a budete hrát proti sobě nebo vytvořite jeden ultramegagiga silný tým a společně tak získáte co nejvíce bodů.

Kompletní pravidla zde