zpět

Detail kvízu

Hrajte doma s rodinou nebo online s přáteli

Comeback

„Svět je najednou úžasný. Jako když je člověk ožralý. Ale ne z piva, z něčeho jiného, nádherného. Jaro je, jako když v hospodě otevřou okna. Nebo vytřou haj*ly a do mušlí dají taková ta barevná mejdlíčka. Jaro je, jako když se ráno probereš po mejdanu, všichni spí, ale pořád hraje hudba.“ Dejte si 56 otázek na kultovní český seriál Comeback! Budete se cítit jako na jaře!

56 otázek

Počet hráčů

Kvíz spustíte maximálně na tolika zařízeních, pro kolik hráčů jste jej zakoupili.

od 319 Kč

Co je Kvíz na doma?

Pecka! Domácí varianta oblíbeného Hospodského kvízu. Podle typu kvízu tě čeká 34 nebo 56 otázek v 6 nebo 10 tématech. Zahrát si můžeš buď všeobecný kvíz tvořený na každý týden či jeden z desítek filmových, zeměpisných, sportovních a dalších speciálů. Udělej si pohodu a zahrej si s kamarády, rodinou, kolegy, svou životní láskou a nebo klidně i sám, pokud si věříš.

Ukázkový kvíz

Jak se Kvíz hraje?

Jednoduše! Po zakoupení ti přijde kvíz obratem na e-mail, otevřeš si jej ve svém prohlížeči a to je vše, jsi připravený ke hře. Záleží pak na tobě, zdali se s partou rozdělíte do týmů a budete hrát proti sobě nebo vytvořite jeden ultramegagiga silný tým a společně tak získáte co nejvíce bodů.

Kompletní pravidla zde