zpět

Detail kvízu

Hrajte doma s rodinou nebo online s přáteli

Rocková hudba

Kvíz je zaměřen primárně na zahraniční legendy rockové hudby a podobných žánrů, zavítáte však i do českých hudebních končin. Rozhodli jsme se nezařazovat do něj poslechové ukázky, těch je totiž ve standardních kvízech dost. Pokud v autě zásadně neposloucháte Evropu 2 a jste smíření s faktem, že Keitch Richards nás všechny stejně nakonec přežije, vytvořili jsme kvíz přímo pro vás.

34 otázek

Počet hráčů

Kvíz spustíte maximálně na tolika zařízeních, pro kolik hráčů jste jej zakoupili.

od 119 Kč

Co je Kvíz na doma?

Pecka! Domácí varianta oblíbeného Hospodského kvízu. Podle typu kvízu tě čeká 34 nebo 56 otázek v 6 nebo 10 tématech. Zahrát si můžeš buď všeobecný kvíz tvořený na každý týden či jeden z desítek filmových, zeměpisných, sportovních a dalších speciálů. Udělej si pohodu a zahrej si s kamarády, rodinou, kolegy, svou životní láskou a nebo klidně i sám, pokud si věříš.

Ukázkový kvíz

Jak se Kvíz hraje?

Jednoduše! Po zakoupení ti přijde kvíz obratem na e-mail, otevřeš si jej ve svém prohlížeči a to je vše, jsi připravený ke hře. Záleží pak na tobě, zdali se s partou rozdělíte do týmů a budete hrát proti sobě nebo vytvořite jeden ultramegagiga silný tým a společně tak získáte co nejvíce bodů.

Kompletní pravidla zde