zpět

Detail kvízu

Hrajte doma s rodinou nebo online s přáteli

Filmový speciál léto 2023

Máme pro vás nový Filmový kvíz! Ponocuješ na předávání Oscarů? V kině máš vysezený důlek a televizní ovladač ti přirostl k tělu? Není potřeba na všechny otázky odpovědět ano, abys mohl dorazit na náš speciál. 56 otázek na filmy, herce, tvůrce a další propojené věci. Lehce zabrouzdáme i do seriálů. Nezapomeň si popcorn. Kvíz se hrál v našich hospodách v létě 2023.

56 otázek

Počet hráčů

Kvíz spustíte maximálně na tolika zařízeních, pro kolik hráčů jste jej zakoupili.

od 219 Kč

Co je Kvíz na doma?

Pecka! Domácí varianta oblíbeného Hospodského kvízu. Podle typu kvízu tě čeká 34 nebo 56 otázek v 6 nebo 10 tématech. Zahrát si můžeš buď všeobecný kvíz tvořený na každý týden či jeden z desítek filmových, zeměpisných, sportovních a dalších speciálů. Udělej si pohodu a zahrej si s kamarády, rodinou, kolegy, svou životní láskou a nebo klidně i sám, pokud si věříš.

Ukázkový kvíz

Jak se Kvíz hraje?

Jednoduše! Po zakoupení ti přijde kvíz obratem na e-mail, otevřeš si jej ve svém prohlížeči a to je vše, jsi připravený ke hře. Záleží pak na tobě, zdali se s partou rozdělíte do týmů a budete hrát proti sobě nebo vytvořite jeden ultramegagiga silný tým a společně tak získáte co nejvíce bodů.

Kompletní pravidla zde