zpět

Detail kvízu

Hrajte doma s rodinou nebo online s přáteli

Gastronomický

Jste kamarádi s ostrými noži a solí a pepřem? Ochutnejte náš gastronomický kvíz! Zakusíme nespočet jídel z vícero koutů světa, mrkneme, jak to dělají profíci u nás i ve světě a k tomu si dáme i nějaký ten drink. Ať už máte radši ňoky nebo gnocchi, nenechte si tento kvíz vystydnout. V kvízu jsou nové otázky i takové, které se již objevily na klasických kvízech.

34 otázek

Počet hráčů

Kvíz spustíte maximálně na tolika zařízeních, pro kolik hráčů jste jej zakoupili.

od 119 Kč

Co je Kvíz na doma?

Pecka! Domácí varianta oblíbeného Hospodského kvízu. Podle typu kvízu tě čeká 34 nebo 56 otázek v 6 nebo 10 tématech. Zahrát si můžeš buď všeobecný kvíz tvořený na každý týden či jeden z desítek filmových, zeměpisných, sportovních a dalších speciálů. Udělej si pohodu a zahrej si s kamarády, rodinou, kolegy, svou životní láskou a nebo klidně i sám, pokud si věříš.

Ukázkový kvíz

Jak se Kvíz hraje?

Jednoduše! Po zakoupení ti přijde kvíz obratem na e-mail, otevřeš si jej ve svém prohlížeči a to je vše, jsi připravený ke hře. Záleží pak na tobě, zdali se s partou rozdělíte do týmů a budete hrát proti sobě nebo vytvořite jeden ultramegagiga silný tým a společně tak získáte co nejvíce bodů.

Kompletní pravidla zde