zpět

Přijďte na Mistrovství ČR v Hospodském kvízu - největší kvízovou akci u nás

5 minut čtení
Daniel Daniel

Jak vznikl nápad na kvízové mistrovství

Šli jsme naproti nabídce festivalu šachů a her Czech Open Pardubice zařadit se plnohodnotně do jejich portfolia her. Podařilo se to? Proběhlé 4 ročníky prozradily mnohé. Za prvé to, že týmy zvládající sympaticky konzumovat během jednoho kvízového večera to zvládnou i po celý víkend. Za druhé, že to vůbec nemusí znamenat, že na mistrovství budete jen do počtu. A za třetí, že rok od roku roste konkurence a stát se mistrem ČR v Hospodském kvízu je těžší a těžší.

Co na festivalu zažijete? Hlavní a doprovodný program je nabitý k prasknutí

Teď to může vyznít, že mistrovství je jen jedna velká třídenní jízda v Pardubicích, což teda sakra je. Kromě 4 všeobecných vědomostních kvízů obsahujících i chuťovou poznávačku, toho na soutěžící čeká mnohem víc. Cítíte se jako správný leader, který by za tým dýchal? Přesně pro vás je kapitánská výzva, kde si to o bonusové body do celkového pořadí rozdáte s podobně naladěnými borci.

Vnímáte se jako klasickej člen mančaftu, který má kromě bystré mysli i šikovné ruce? Tak to budete milovat náš doprovodný turnaj ve stolním fotbálku.

Převažuje u vás pověstná slina a kvůli čerstvě natočenému pivku si necháte utéct jednu, dvě otázky? Bingo! Přesně pro vás organizujeme soutěž v exování zlatavého moku. To, že je v každém týmu minimálně jeden party člověk ani nezmiňuji, jinak by naše sobotní Captain Morgan párty na pardubickém koupališti Cihelna nebyla každoročně tak natřískaná a kapitán by nemusel vždy vytáhnout další sud rumu z osobních zásob.

Poslední ročník proběhla taktéž charitativní tombola, ve které jsme nakonec spolu se soutěžícími vybrali neuvěřitelných 25 000 Kč pro Sportovní klub vozíčkářů Pardubice NEZLOMENI.

O jaké výhry se na mistrovství v Hospodském kvízu hraje?

Když máme jasno, o čem Albi Mistrovství České republiky v Hospodském kvízu je, tak vás možná i zajímá, co krom nehynoucí slávy, poháru a medailí může vítěz získat! Jelikož u nás neodměňujeme jen vítěze, tak se vždy dostane na dobrou polovinu týmů v celkovém pořadí.

Někdo už určitě tuší, že kromě štěstí prší při závěrečném ceremoniálu i deskové hry od Albi, a to v pořádné průtrži. Samozřejmostí jsou i ceny od našich dalších partnerů a naposledy jsme rozdali ceny v celkové výši cca 150 000 Kč. A protože naše soutěžící opravdu milujeme, snažíme se jim nachystat něco na přivítanou i rozloučenou. Nestalo se tak, že by někdo odjel úplně s prázdnou.

Kam na mistrovství v kvízu? Do Pardubic!

Možná si říkáte, proč Pardubice? Přátelé, těžko bychom hledali lépe dostupné místo z celé republiky, které navíc disponuje dostatečnými ubytovacími kapacitami a které vás během mistrovství vezme za své.

V Congress centru se cítíme jako doma, široká nabídka jídla místního food courtu uspokojí i ty nejnáročnější strávníky a pokud někoho dostatečně nezaměstná náš bohatý hlavní i doprovodný program, tak se v Pardubicích můžete realizovat po všech stránkách. K tomu pomůžou i naše geo kvízy v aplikaci Kvíz do kapsy. Znáte snad zábavnější formu poznávání nového města?

Kolik se platí za startovné?

Žádná sranda není zadarmo a i Albi Mistrovství České republiky v Hospodském kvízu má své startovné. Ruku na srdce, přijde vám výše zmíněné za nějakých 600 Kč na hlavu hodně? Mně taky ne, a to jsem se snažil být v tomto textu stručný, takže spousta drobností, které tvoří nezapomenutelnou atmosféru, jsem opomněl a je zkrátka potřeba to celé zažít.

Pokud si říkáte, že byste rádi víkend s kvízem zažili, běžte na www.mistrikvizu.cz a tam děj se vůle boží, abyste se nepřihlásili pozdě po naplnění kapacity. Pokud ano, nevěšte hlavy, další rok znamená další tři dny s Hospodský kvízem a tam už to věřím vyjde. Tak na viděnou v Pardubicích!